تاریخ انتشار: 13 فروردین 1403 |
زمان مطالعه: 21 دقیقه

اگر به دنبال بهترین پرینتر لیزری بازار می‌گردید، ما بهترین مدل‌ها را به شما معرفی کرده‌ایم. پرینترهایی که هر کدام ویژگی‌های خاص خودشان را دارند و کاربردهای متفاوتی هم دارند.

بهترین پرینتر لیزری ؛ چند کاره و تک کاره

در ادامه لیستی از بهترین پرینتر لیزری چند کاره و تک کاره را مشاهده می‌کنید. امیدوایم که بتوانید پرینتر لیزری مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w

MF237w

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربری4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفیدحداکثر 23 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی از معتبرترین کمپانی‌های فعال در زمینه طراحی و تولید پرینتر را باید کانن معرفی کرد. این شرکت توانسته محصولاتی قدرتمند را تولید کند که هر کدام از آن‌ها دارای قابلیت‌های منحصر به فرد خود هستند. از مهم‌ترین مواردی که باید پیرامون پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w با گوشی مدنظر قرار دهید، وزن دستگاه بوده که برابر با 11.4 کیلوگرم است. همانطور که مشخص است، دستگاه وزن بالایی دارد و شما باید بتوانید آن را در یک مکان خاص قرار دهید. معمولا این پرینتر برای کارهای اداری مناسب بوده و اگر شغل شما به گونه‌ای است که نیازمند یک دستگاه پرینتر حرفه‌ای هستید، پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w می‌تواند گزینه‌ای ایده‌آل به حساب آید.

یکی دیگر از موارد مهمی که باید پیرامون دستگاه در نظر داشته باشید، کاربری دستگاه بوده که می‌تواند 4 کار را به صورت همزمان انجام دهد. در حقیقت شما می‌توانید پرینت، اسکن، کپی و فکس را به صورت همزمان مدیریت کرده و انجام دهید. سایز استاندارد مورد استفاده توسط پرینتر کانن مدل MF237w را باید A4 معرفی کرد. ظرفیت سینی کاغذ دستگاه برابر با 250 برگ بوده و نشان می‌دهد حجم قابل توجهی از کاغذ را می‌توانید در آن قرار دهید.

جالب است بدانید که پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w دارای ADF بوده و این نشان می‌دهد شما می‌توانید به جای این که بخواهید کاغذها را به صورت جداگانه در دستگاه قرار داده و کپی کنید، آن‌ها را برداشته و با قرار دادن در ADF به صورت خودکار، کپی کنید که این مسئله از ارزش و اعتبار زیادی برخوردار است.

از دیگر مزایای پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w باید به میزان کپی یا پرینت آن در هر دقیقه اشاره کرد. شما باید بدانید که این دستگاه می‌تواند حداکثر 23 برگ را در هر دقیقه چاپ کند و این کار به صورت سیاه و سفید انجام می‌شود. پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w دارای حافظه 256 مگابایت بوده ومی‌تواند فایل‌هایی را با حداکثر حجم ذکرشده در خود نگه داشته و پرینت کند.

شما می‌توانید اتصال به پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w را به صورت باسیم و بی سیم انجام دهید که توجه به این نکته ضروری است. از طرف دیگر باید به حافظه فکس دستگاه اشاره کنیم که تا 256 برگ را می‌تواند ذخیره‌سازی کند. بدون تردید پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w را باید یکی از بهترین پرینترها دانست که دارای قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی بوده و می‌تواند عملکردی بی‌نظیر از خود ارائه کند. شما می‌توانید پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل MF237w را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال خریداری کنید.

پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw

HP Color LaserJet Pro MFP M183fw

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربری4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
سایز چاپA4
نوع چاپرنگی
سرعت چاپ سیاه و سفید16 صفحه در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی دیگر از بهترین پرینتر لیزری کانن موجود در بازار را باید پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw معرفی کرد که قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی دارد. شما می‌توانید از قابلیت‌های ویژه دستگاه برای انجام کارهای مختلف استفاده کنید. به عنوان مثال، این دستگاه دارای محفظه برگه برابر با 150 برگ بوده که می‌تواند باعث شود کاربران تعداد زیادی کاغذ را درون سینی قرار داده و به صورت یک ضرب چاپ کنند.

یکی از مواردی که باید پیرامون عملکرد پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw مدنظر قرار دهید، میزان چاپ کاغذ در هر دقیقه بوده که کمتر از مدل کانن معرفی شده به عنوان گزینه نخست است. در حقیقت کاربران می‌توانند از قدرت دستگاه برای حداکثر چاپ 16 برگ در هر دقیقه استفاده کنند. حافظه پرینتر برابر با 256 مگابایت بوده که می‌تواند چنین حجمی را پشتیبانی کرده و شرایط خوبی را برای کاربران رقم بزند.

این دستگاه قابلیت چاپ پشت و رو ندارد و باید به این مسئله توجه داشته باشید. از دیگر مزایای دستگاه می‌توان به قابلیت اسکنر اشاره کرد که می‌تواند فایل‌های کاغذی را اسکن کرده و در نهایت یک فایل تصویری به شما تحویل دهد. با این که خبری از قابلیت کپی پشت و رو نیست، اما دستگاه امکان کپی را دارد.

جالب است بدانید که پرینتر اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw می‌تواند به صورت ماهیانه تا تعداد 30000 چاپ را انجام دهد و این می‌تواند برای استفاده خانگی یا مشاغلی که نیازمند کپی‌های زیاد نیستند، کافی باشد. از طرف دیگر وزن پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw برابر با 16.3 کیلوگرم بوده که می‌توان آن را یکی از سنگین‌ترین پرینترها به حساب آورد.

همانطور که می‌دانید، کمپانی اچ پی را باید یکی از برندهای فعال در زمینه طراحی و تولید انواع چاپگرها به حساب آورد و در زمینه تولید سایر محصولات همانند لپ تاپ‌ها از خود توانمندی زیادی نشان داده است. در صورتی که قصد دارید یکی از بهترین و قدرتمندترین پرینترهای تولید شده توسط کمپانی اچ پی را خریداری کنید، توصیه می‌کنیم پرینتر چندکاره لیزری اچ پی مدل HP Color LaserJet Pro MFP M183fw را مدنظر قرار دهید که امکان خرید آن به صورت نقد یا اقساط از سوی کاربران از فروشگاه پلازا دیجیتال فراهم است.

پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw

Color Laser MFP 179fnw

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربری4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
سایز چاپA4
نوع چاپرنگی
سرعت چاپ سیاه و سفید18 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی دیگر از بهترین پرینتر لیزری کانن را باید پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw معرفی کرد که محصولی تولید شده از سوی کمپانی آمریکایی اچ پی به حساب می‌آید. این پرینتر 4 کاره توانمندی بسیار زیادی از خود در زمینه‌های مختلف نشان داده و باید به قابلیت‌های آن توجه ویژه‌ای داشته باشید.

در حقیقت این دستگاه می‌تواند 150 برگ کاغذ A4 را در سینی پشتیبانی کند که باعث می‌شود کاربران بتوانند حجم قابل قبولی از پرینت را انجام دهند. با این که پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw به عنوان یک چاپگر رنگی شناخته شده است، اما می‌تواند چاپ سیاه و سفید را با سرعت 18 برگ در هر دقیقه انجام دهد. حاظفه پرینتر برابر با 128 مگابایت بوده و می‌تواند تاثیر زیادی در زمینه پرنت فایل‌ها داشته باشد. خبری از قابلیت کپی پشت و رو نیست و باید به این مسئله توجه داشته باشید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw باید به قابلیت اسکنر آن اشاره کرد. این اسکنر می‌تواند با وضوح بالا فایل‌های کاغذی مختلف را اسکن کرده و شرایط خوبی را برای کاربران رقم بزند. بزرگ‌نمایی کپی 25 الی 400 درصد سبب می‌شود شما بتوانید از فایل‌های تصویری در مقیاس کوچک، یک کپی باکیفیت با وضوح بالاتر دریافت کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw را می‌توان فکس آن دانست که در مواقع ضروری باعث می‌شود ارتباط برقرار شده و امکان وجود فایل‌ها از طریق فکس وجود دارد. توان کار ماهیانه دستگاه برابر با 20000 برگ بوده که خبر خوبی برای کاربران است. البته توصیه می‌کنیم از این پرینتر اچ پی برای کارهای اداری و خانگی که حجم زیادی ندارند، استفاده کنید. در صورتی که تصمیم به چاپ رنگی داشته باشید، باید بدانید دستگاه می‌تواند 4 برگ در هر دقیقه را انجام دهد که خبر خوبی برای کاربران است. جالب است بدانید حافظه فکس برابر با 210 برگ در هر دقیقه بوده که خبر خوبی است.

شما می‌توانید از ظرفیت ADF استفاده کرده و تعداد حداکثر 50 برگ را به صورت آنی در بخش موردنظر قرار دهید تا شاهد چاپ شدن کاغذها باشید. قابلیت ای دی اف باعث می‌شود شما بتوانید با سرعت بالا، کپی را انجام دهید و این مسئله را باید یکی از ویژگی‌های مهم دستگاه به حساب آورد. سرعت چاپ سیاه و سفید دستگاه برابر با 18 صفحه در هر دقیقه بوده که باعث می‌شود شما بتوانید شرایط خوبی را در چاپ کاغذ شاهد باشید. حداکثر تعداد کپی دستگاه برابر با 99 برگ بوده که خبر خوبی است. بدون تردید باید پرینتر چندکاره لیزری رنگی اچ پی مدل Color Laser MFP 179fnw را یکی از بهترین دستگاه‌ها دانست و شما می‌توانید آن را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال خریداری کنید.

پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW

MFC L2700DW

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربری4 کاره (پرینت، اسکن، کپی، فکس)
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفید34 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی از بهترین چاپگرهایی که موفق شده است با ورود به بازار ایران، شرایط خوبی را تجربه کند، بدون تردید پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW بوده که می‌تواند عملکردی خیره‌کننده از خود نشان دهد. شما باید بدانید این پرینتر قابلیت تغذیه خودکار را دارد و سایز چاپ آن مربوط به کاغذهای A4 است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگاه، داشتن اسکنر بوده و کپی یا فکس آن هم به خوبی انجام می‌شود.

البته پرینتر برادر مدل MFC-L2700DW از قابلیت چاپ پشت و رو پشتیبانی می‌کند و این خبر خوبی است؛ شما می‌توانید از ویژگی موردنظر برای انجام کارهای خود استفاده کنید. کمتر پرینتری را شاهد هستیم در سایز کوچک که بتواند چاپ‌های پشت و رو را انجام دهد، اما پرینترهای برادر توانسته‌اند این قابلیت را ارائه کنند. جالب است بدانید پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW از قابلیت فکس پشتیبانی می‌کند. شما می‌توانید فکس را به سادگی انجام دهید و در مواقع ضروری، اهمیت زیادی خواهد داشت.

پرینترها دارای حافظه هستند که باعث می‌شود کاربران بتوانند فایل‌ها را در مقیاس‌های موردنظر به آن ارسال کرده و چاپ کنند. شما باید بدانید پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW دارای حافظه‌ای برابر با 32 مگابایت است. از مهم‌ترین مزایای پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW باید به وزن آن اشاره کرد. این دستگاه با وزنی معادل 11.4 کیلوگرم می‌تواند شرایط منحصر به فرد و خوبی را ارائه کند.

ظرفیت سینی کاغذ برابر با 250 برگ بوده و شما می‌توانید تعداد کاغذهای ذکرشده را درون دستگاه قرار دهید. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید حجم قابل قبولی از اطلاعات را به صورت کامل چاپ کنید و این خبر خوبی برای کاربران به حساب خواهد آمد. حداکثر تعداد کپی دستگاه برابر با 99 برگ بوده و سرعت اسکن آن هم 2.5 است. حافظه فکس می‌تواند تا 400 برگ را در حافظه خود قرار دهد و بدین ترتیب، شرایط قابل قبول را تجربه خواهید کرد. سرعت چاپ سیاه و سفید برابر با 34 برگ در هر دقیقه بوده که می‌تواند باعث شود کاربران حجم زیادی از اطلاعات را در طول یک دقیقه چاپ کنند.

شما می‌توانید اتصال را از طریق سیم و بی سیم برقرار کرده و فایل‌های خود را به صورت مستقیم چاپ کنید. سرعت کپی سیاه و سفید دستگاه برابر با 27 برگ در هر دقیقه بوده که لازم است به آن توجه داشته باشید. در صورتی که قصد دارید یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های کپی را خریداری کنید، پرینتر لیزری چندکاره برادر مدل MFC-L2700DW می‌تواند انتخابی ایده‌آل باشد که امکان خرید نقد یا اقساط آن از فروشگاه پلازا دیجیتال برای شما فراهم است.

پرینتر تک کاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404n

LaserJet Pro M404n

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربریتک کاره
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفیدتا 38 بر در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی دیگر از بهترین و قدرتمندترین پرینترهای تولید شده از سوی کمپانی اچ پی را که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های فعال در آمریکا شناخته می‌شود، پرینتر تک کاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404n (کارتریج 59A) نام دارد. این دستگاه دارای قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی بوده که هر کدام از آن‌ها می‌توانند شرایط ایده‌آل و خوبی را در اختیار کاربران قرار دهند.

یکی از نکات مهم پیرامون این دستگاه را باید سرعت چاپ بالای آن دانست که می‌تواند تا 38 برگ را در هر دقیقه چاپ کند. حافظه پرینتر برابر با 256 مگابایت بوده که باعث می‌شود فایل‌هایی با سایزهای ذکرشده درون حافظه برای چاپ قرار بگیرند. از طرف دیگر وجود پردازنده قدرتمند 1200 مگاهرتز سبب می‌شود کاربران بتوانند عملکردی بی‌نظیر را شاهد باشند. توان کار ماهیانه برابر با 80000 برگ بوده که نشان می‌دهد با یکی از قدرتمندترین پرینترهای تولید شده از سوی کمپانی مواجه هستیم. خبری از قابلیت چاپ دو رو نیست و شما باید از قابلیت تک رو برای انجام کارهای خود بهره‌مند شوید.

با این که پشتیبانی از شبکه بی سیم به یکی از قابلیت‌های عادی در پرینترهای نسل جدید تبدیل شده است، اما این ویژگی مهم را در پرینتر تک کاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404n شاهد نیستیم. وزن این دستگاه برابر با 8.58 کیلوگرم بوده که نشان می‌دهد یکی از بهترین و سبک‌ترین پرینترها را در مقایسه با مدل‌های موجود شاهد هستیم. کارکرد کارتریج و جوهر به صورت ماهیانه برابر با 3000 برگ بوده که نشان می‌دهد یکی از بهترین عملکردها را شاهد هستیم. جالب است بدانید پرینتر تک کاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404n دارای یکی از بهترین و بزرگ‌ترین سینی‌ها بوده که امکان قرار دادن 350 برگ کاغذ A4 در آن فراهم است.

در صورتی که قصد دارید یکی از بهترین و قدرتمندترین پرینترهای تولید شده از سوی کمپانی اچ پی را خریداری کنید، پرینتر تک کاره لیزری اچ پی مدل LaserJet Pro M404n می‌تواند گزینه‌ای کارآمد به حساب آید که امکان خرید آن به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال فراهم است.

پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW

HL L2365DW

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربریتک کاره
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفید30 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

گاهی وقت‌ها کاربران علاقه زیادی به خرید پرینترها در سایز بزرگ ندارند و در این زمان باید سراغ استفاده از پرینترهایی رفت که سایز کوچکتری دارند. در این بخش یکی از بهترین پرینترهای برادر را به شما معرفی خواهیم کرد که سایز کوچک‌تری دارند، اما می‌توانند قدرت بی‌نظیری از خود برای پرینت نشان دهند. پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW یکی از بهترین دستگاه‌های تولید شده از سوی کمپانی بوده که قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی دارد.

از مهم‌ترین ویژگی‌های این دستگاه باید به وجود داشتن یک سینی با ظرفیت 250 برگ کاغذ A4 اشاره کرد که می‌تواند باعث شود کاربران امکان چاپ کاغذها را در طیف خوبی داشته باشند. از طرف دیگر باید به حافظه پرینتر اشاره کنیم که برابر با 32 مگابایت است. شما می‌توانید از این دستگاه برای چاپ دورو استفاده کنید که می‌تواند یکی از بهترین خبرها برای کاربران باشد. همانطور که در سایر مدل‌های تولید شده از سوی سایر کمپانی‌ها مشاهده کردیم، سایز بزرگ‌تر و قیمت بالاتر آن‌ها باعث نشد که از قابلیت چاپ دو رو پشتیبانی کنند، اما این دستگاه از قابلیت چاپ دو رو پشتیبانی کرده و شرایط را در حالت ایده‌آل قرار داده است.

همانطور که می‌دانید، این پرینتر در سایز کوچک تولید شده و به عنوان یکی از بهترین و قدرتمند چاپگرهایی شناخته می‌شود که در دسترس کاربران قرار دارد، اما توان بالایی ندارد که از روی ظاهر آن می‌توان متوجه شد. در حقیقت این دستگاه برای مصارف خانگی یا محیط‌های اداری که میزان چاپ زیادی ندارند، مناسب خواهد بود. شما می‌توانید از چاپ 10000 برگ به صورت ماهیانه استفاده کرده و شرایط خوبی را برای خود رقم بزنید.

ما در پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW شاهد پردازنده 800 مگاهرتز هستیم که باعث می‌شود قدرت بالایی را در زمینه پردازش دستورها ارائه کند. وزن پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW برابر با 6.9 کیلوگرم بوده که باید آن را یکی از سبک‌ترین پرینترها معرفی کنیم. سرعت چاپ برابر با 30 برگ در هر دقیقه بوده که کارکرد آن را قابل قبول می‌کند. اگر قصد دارید برای محیط خانه یا اداری خود با حجم پرینت مشخص و نسبتا کم، یک پرینتر قدرتمند خریداری کنید، بدون تردید پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های در دسترس باشد. شما می‌توانید پرینتر لیزری تک کاره برادر مدل HL-L2365DW را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال خریداری کنید.

پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010

IMAGEClass MF3010

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربری3 کاره (پرینت، اسکن، کپی)
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفید18 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی دیگر از  بهترین پرینتر لیزری کانن را باید پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 معرفی کرد. این دستگاه دارای قابلیت‌های منحصر به فرد زیادی بوده که می‌تواند خدمات‌دهی بسیار خوبی داشته باشد. به عنوان مثال، پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 سه کاره بوده و می‌تواند پرینت، اسکن و کپی را به سادگی انجام دهد.

سایز کاغذ چاپ دستگاه از نوع A4 بوده و ظرفیت سینی آن برابر با 150 برگ است. شما می‌توانید تعداد 150 برگ کاغذ را درون سینی قرار دهید تا چاپ آن به سرانجام برسد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم دستگاه، سرعت چاپ ان بوده که می‌تواند 18 برگ در هر دقیقه کارایی داشته باشد. حافظه پرینتر برابر با 64 مگابایت بوده که می‌تواند مقداری دیتا را درون خود ذخیره‌سازی کند. توان کار ماهیانه پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 برابر با 8000 برگ بوده که نشان می‌دهد دستگاه تا چه اندازه می‌تواند کارایی داشته باشد.

توجه داشته باشید این دستگاه از قابلیت چاپ دو رو پشتیبانی نخواهد کرد. شما نمی‌توانید از این ویژگی استفاده کنید و لازم است به این مسئله توجه کنید. البته ما فقط قابلیت چاپ دو رو را در پرینترهای برادر دیده‌ایم. از دیگر مزایای پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 باید به قابلیت اسکن اشاره کرد. شما می‌توانید از ویژگی اسکن برای دریافت یک فایل تصویری از کاغذهای خود استفاده کنید. کیفیت اسکن در بالاترین حد خود قرار دارد و این خبر خوبی برای کاربران خواهد بود.

حداکثر تعداد کپی در پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 برابر با 99 برگ بوده که می‌توانید از آن برای انجام کارهای خود استفاده کنید. خبری از پشتیبانی شبکه بی سیم نبوده و با این که به عنوان قابلیت منحصر به فرد در تمام دستگاه‌های پرینتر نسل جدید شناخته می‌شود، اما درون دستگاه جدید وجود ندارد. در صورتی که قصد دارید پرینتر چندکاره لیزری کانن مدل IMAGEClass MF3010 را خریداری کنید، می‌توانید این دستگاه را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال دریافت کنید.

پرینتر لیزری کانن مدل LBP6030B

lbp 6030 b canon laser printer

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربریتک کاره
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفید18 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

یکی از بهترین و قدرتمندترین پرینترهای تک کاره را باید محصولی تولید شده از سوی کمپانی کانن دانست. پرینتر لیزری کانن مدل LBP6030B می‌تواند یکی از بهترین عملکردها را از خود ارائه کند و توجه به این مسئله امری ضروری است. ظرفیت سینی برابر با 150 برگ بوده است.

سرعت چاپ در این پرینتر کانن بالاتر از سایر دستگاه‌ها بوده و شما می‌توانید تجربه چاپ سیاه و سفید 18 برگ در دقیقه را داشته باشید. حافظه پرینتر برابر با 32 مگابایت بوده که نشان می‌دهد حجم قابل توجهی از فایل‌ها درون آن قرار خواهند گرفت. توان کار ماهانه پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030B برابر با 5000 برگ بوده که نشان می‌دهد با یکی از قدرتمندترین پرینترها برای انجام کار مواجه هستیم. البته این دستگاه با داشت چنین قابلیت‌ها مهم، اما از چاپ دو رو پشتیبانی نمی‌کند. همچنین دستگاه فاقد اسکنر بوده که باید آن را یکی از ساده‌ترین ویژگی‌ها بدانیم. فقدان اسکنر را نمی‌توان بسیار مهم دانست، اما در صورتی که از آن پشتیبانی می‌کرد، قطعا شرایط بهتر بود.

این دستگاه دارای شبکه وای فای نبوده و شما باید ارتباط آن با کامپیوتر را از طریق کابل برقرار کنید. البته این مسئله بهتر بوده و باعث می‌شود سرعت بالایی را در عملکرد دستگاه شاهد باشید. توجه داشته باشید این دستگاه فقط برای پرینت مناسب بوده و خبری از کپی کردن یا سایر کارها برای انجام وجود ندارد. شما می‌توانید پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030B را به صورت نقد یا اقساط از فروشگاه پلازا دیجیتال خریداری کنید. خوشبختانه فروشگاه پلازا دیجیتال به عنوان یکی از مهم‌ترین فروشگاه‌های محصولات دیجیتال باعث شده کاربران بتوانند در شرایط بسیار خوبی قرار بگیرند و خریدهای خود را انجام دهند.

پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030w

LBP6030w

تکنولوژی چاپچاپ لیزری
کاربریتک کاره
سایز چاپA4
نوع چاپتک رنگ
سرعت چاپ سیاه و سفید18 برگ در دقیقه
گارانتیگارانتی 18 ماهه معتبر(شیلد سرویس، صدرا، هپکن)

در قسمت قبل اشاره‌ای به یکی از بهترین پرینترهای تک کاره اچ پی کرده‌ایم که می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین محصولات کمپانی آمریکایی معرفی کرد، اما در این بخش به یکی از بهترین پرینترهای تک کاره کانن اشاره خواهیم کرد که دارای قابلیت‌های فنی منحصر به فرد بوده و می‌تواند توانمندی بسیار خوبی از خود نشان دهد.

ظرفیت سینی پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030w برابر با 150 برگ کاغذ A4 بوده که نشان می‌دهد شما می‌توانید شرایط خوبی را تجربه کنید. پشتیبانی از این حجم کاغذ باعث می‌شود کاربران بتوانند عملکردی ایده‌آل را شاهد باشند. از طرف دیگر باید به سرعت چاپ دستگاه اشاره کنیم که برابر با 18 برگ در هر دقیقه بوده و در کنار آن حافظه پرینتر معادل 32 مگابایت است. شما می‌توانید از این حافظه پرینتر برای انجام کارهای خود استفاده کنید. توان کار ماهیانه برابر با 5000 برگ بوده که نشان می‌دهد دستگاه شرایط بسیار خوبی دارد.

پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030w دارای اسکنر نبوده و خبری از چاپ دو رو نیست. در حقیقت شما می‌توانید فقط از چاپ ساده دستگاه استفاده کنید که باعث می‌شود کاربران بتوانند پرینت‌های خود را به سادگی انجام دهند. نوع کارتیج و قدرت چاپ دستگاه به گونه‌ای بوده که کاربران می‌توانند از آن برای استفاده در محیط خانه یا اداری بهره‌مند شوند. در صورتی که قصد دارید یکی از بهترین پرینترهای تک کاره تولید شده از سوی برند کانن را خریداری کنید، توصیه می‌‌کنیم پرینتر تک کاره لیزری کانن مدل LBP6030w را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های در دسترس خود، مدنظر قرار دهید.

سخن آخر

شرکت‌های زیادی از تولید انواع پرینترها توانسته‌اند سهم زیادی از بازارهای جهانی را به دست آورند که در میان آن‌ها می‌توان به کانن، اچ پی و سایر کمپانی‌ها اشاره کرد. تولید پرینتر با قابلیت‌های مختلف باعث می‌شود خریداران بتوانند در میان انواع مدل‌های موجود، یک مدل را که برایشان کارایی بیشتری دارد، انتخاب کرده و خریداری کنند. چه بسا در نوع پرینترها هم تنوع زیادی وجود دارد در بلاگ تفاوت پرینترهای جوهر افشان و لیزری پلازا دیجیتال مقایسه های زیادی در بین این دو مدل انجام داده است. در این مقاله سعی شد تعدادی از بهترین پرینتر لیزری تولید شده را به شما معرفی کنیم تا بتوانید آن‌ها را انتخاب کرده و خریداری کنید. شما می‌توانید کلیه دستگاه‌ها را به سادگی از فروشگاه پلازا دیجیتال به صورت نقد یا اقساط خریداری کنید.

سوالات متداول

آیا پرینترهای برادر در ایران نمایندگی دارند؟

بله. خوشبختانه پرینترهای برادر با توجه به قیمت خود، قابلیت‌های مختلف زیادی ارائه می‌کنند که این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار است. از طرف دیگر برند برادر در ایران دارای نمایندگی‌های فعال بوده که می‌تواند یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصولات به حساب آید.

آیا پرینترهای اچ پی طول عمر بالایی دارند؟

بله. پرینترهای اچ پی می‌توانند در صورت مراقبت‌های دائم کاربران از طول عمر بالایی برخوردار باشند. در صورتی که به دنبال خرید یک پرینتر بادوام هستید، محصولات اچ پی تولید شده توسط برند آمریکایی می‌توانند گزینه‌هایی کارآمد به حساب آیند که امکان خرید انواع محصولات آن‌ها از سوی فروشگاه پلازا دیجیتال به صورت نقد یا اقساط فراهم شده است.

یاشار فتحعلی زاده

از سال ۸۹ این افتخار نصیب من شده تا در رسانه‌های مختلف حوزه فناوری و سرگرمی برای پارسی‌زبانان قلم بزنم و دانش روز دنیا رو به زبان ساده، اما با جزئیات کامل در اختیار علاقه‌مندان قرار بدم. حال، در پلازا دیجیتال کنار شما عزیزان هستم تا کمک کنم تجربه‌ای ایده‌آل از خرید اقلام دیجیتال داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *