تاریخ انتشار: 29 اردیبهشت 1403 |
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۴ باید منتظر ساعت هوشمند گلکسی واچ FE باشیم. ساعت هوشمند سامسونگ که احتمالا قیمت ارزان‌تری دارد و با ویژگی‌های جذابی راهی بازار می‌شود. این محصول در کنار گوشی S24 FE و گلکسی Z Fold 6 و گلکسی Z Flip6 راهی بازار می‌شود.

آپدیت ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

امروز مشخصات این ساعت هوشمند در سازمان FCC آمریکا قرار گرفت. گلکسی واچ FE با شماره مدل SM-R861 شناخته می‌شود. پس باید به زودی منتظر معرفی این محصول باشیم.

آپدیت ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

امروز فریم‌ور ساعت هوشمند گلکسی واچ FE روی سرورهای OTA سامسونگ دیده شد. در این فریم‌ور گفته شده که گلکسی واچ اف ای با شماره مدل SM-R861 راهی بازار می‌شود. ورژن نرم‌افزار این ساعت هم R861XXU0AXE5/R8610XM0AXE5 اعلام شده است.

گلکسی واچ ارزان قیمت یا گلسی واچ ۴ مدل ۲۰۲۴

آپدیت ۲۰ فروردین

در حالی که گزارش شده بود گلکسی واچ ارزان با نام گلکسی واچ FE راهی بازار می شود، اما به نظر می‌رسد که این اتفاق رخ نمی‌دهد. به نظر می‌رسد که این محصول با نام گلکسی واچ ۲ مدل ۲۰۲۴ یا Galaxy Watch 4 2024 راهی بازار می‌شود. شایعات گفته بودند که گلکسی واچ ارزان قیمت مشخصاتی دقیقا شبیه به گلکسی واچ ۴ دارد.

گلکسی واچ FE چه مشخصاتی دارد

گزارش‌های جدید می‌گویند که مشخصات گلکسی واچ FE بسیار نزدیک به گلکسی واچ ۴ خواهد بود که در سال ۲۰۲۱ راهی بازار شده بود. حتی یکسری گزارش‌های می‌گویند که گلکسی واچ FE در واقع مدل ریبرند شده گلکسی واچ 4 خواهد بود.

در ادامه این گزارش‌ها گفته شده که گلکسی واچ FE با شماره مدل‌های SM-R866F و SM-R866U و SM-R866N راهی بازار می‌شود.

 

مجید نوردوست

فکر کنم نزدیک به ۳۰ سال پیش بیل گیتس گفت: «محتوا پادشاه است». اتفاقی که رخ داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *