برای خرید شهر تهران

فروشگاه اینترنتی پلازا دیجیتال نمایندگی ایسوس برای مشتریان تهران

 1. کلیه محصولات خریداری شده دارای 10 روز ضمانت بازگشت کالا (در صورت مشکل سخت افزاری بی قید و شرط) می باشند.
 2. تحویل محصولات در شهر تهران برای کالاهای بالاتر از یک میلیون تومان رایگان می باشد.
 3. در صورت خرید در روزهای غیر تعطیل و از ساعت 9 صبح الی 19، تحویل محصول از 2 تا 4 ساعت پس از خرید صورت می پذیرد.
 4. در صورت خرید از ساعت 19 الی 9 صبح و همچنین روزهای تعطیل، ساعت خرید شما 9 صبح روز بعد منظور گردیده و سفارش از ساعت 11 صبح تحویل مشتریان می گردد.
 5. کلیه محصولات توسط شرکت اسنپ به مشتریان گرامی تحویل می گردد.
 6. در حال حاضر امکان پرداخت وجه در محل تنها برای خریدهای کمتر از 3 میلیون تومان امکان پذیر است و برای خریدهای بالاتر از 3 میلیون تومان پرداخت در محل تنها با هماهنگی کارشناسان فروش صورت می پذیرد (با شماره 86086569 تماس حاصل نمائید).
 7. در فاکتور نهایی هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوانی به مبلغ اضافه نمی گردد.
 8. کلیه محصولات دارای ضمانت اصالت کالا و گارانتی اصلی می باشند.

 

برای خرید شهرستان

فروشگاه اینترنتی پلازا دیجیتال نمایندگی ایسوس برای مشتریان شهرستان

 1. کلیه محصولات خریداری شده دارای 10 روز ضمانت بازگشت کالا (در صورت مشکل سخت افزاری بی قید و شرط) می باشند.
 2. تحویل محصولات در شهرستان برای کالاهای بالاتر از 1میلیون تومان رایگان می باشد.
 3. در صورت خرید در روزهای غیر تعطیل از ساعت 9 صبح تا 17، تحویل محصول با فاصله 1روز پس از خرید صورت می پذیرد.
 4. در صورت خرید از ساعت 17 عصر الی 9 صبح و یا روزهای تعطیل ( و همینطور پنجشنبه ها از ساعت 13)، خرید 36 تا 48 ساعت بعد تحویل مشتریان می گردد.
 5. کلیه محصولات توسط شرکت تیپاکس و پست پیشتاز به مشتریان گرامی تحویل می گردد.
 6. در حال حاضر امکان پرداخت وجه در محل وجود ندارد و پرداخت تنها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.
 7. در فاکتور نهایی هیچگونه مبلغی تحت هیچ عنوانی به مبلغ اضافه نمی گردد.
 8. کلیه محصولات دارای ضمانت اصالت کالا و گارانتی اصلی می باشند.

 

شرایط بازگشت کالا و توضیحات تکمیلی

 1. در صورتی که کالا دارای مشکل سخت افزاری بوده و یا مشخصات کالای ارسال شده با مشخصات مندرج در سایت و فاکتور مغایرت داشته باشد، مشتری محترم می تواند ظرف مدت 10 روز از تاریخ صدور فاکتور، کالا را بازگشت دهد.
 2. هزینه حمل بازگشت کالا و ارسال کالای جایگزین به عهده مشتریان گرامی می باشد.
 3. ایرادات فیزیکی مانند شکستگی، ضربه، خط و خش و… شامل ضمانت بازگشت کالا نمی باشد پس در زمان تحویل کالا به بسته بندی و محتویات داخل آن دقت نمائید.
 4. ایرادات نرم افزاری و استفاده نادرست از دستگاه ( استفاده برخلاف موارد توضیح داده شده در کاتالوگ هر محصول) شامل ضمانت بازگشت کالا نمی شود.
 5. امکان تعویض کالا با کالای مشابه (در صورتی که مشتریان عزیز پس از ثبت سفارش مدل دیگری را مد نظر قرار داده باشند) در صورتی که جعبه محصول همچنان پلمپ بوده و محصول جایگزین نیز در سبد محصولات شرکت پلازا موجود باشد ظرف 48 ساعت امکان پذیر می باشد.
 6. در صورتی که کالا شامل ضمانت بازگشت کالا گردید مشتری گرامی می تواند وجه خود را (ظرف 48 ساعت) دریافت کرده و یا کالا رابا محصول مشابه جایگزین نماید.
 7. ضمانت بازگشت کالا تنها یک بار برای هر سفارش اجرا می گردد و این ضمانت شامل کالای جایگزین نمی گردد (مشتریان گرامی تنها یکبار می توانند از ضمانت 10 روزه برای هر سفارش خود استفاده نمایند).
 8. به دلیل اینکه ضمانت نامه محصولات IT در خارج از کشور صادر می شود، ممکن است مدت زمان باقی مانده کارت گارانتی کمتر از مدت درج شده در سایت باشد. ذکر این نکته ضروری است که تاریخ شروع و پایان گارانتی بر روی آن قید شده است (برخلاف باور عموم که گفته می شود تاریخ شروع گارانتی از تاریخ فاکتور می باشد).
 9. حروف انگلیسی که در ادامه نام و مدل برخی محصولات درج می شود (مانند حرف C در لپ تاپ ایسوس N580VD-C) تنها برای تمایز کانفیگ های مختلف این محصول در سایت به کار رفته و بر روی جعبه یا خود محصول چنین کاراکتری وجود ندارد.
 10.  در صورتی که کالایی فاقد گارانتی باشد، شامل مهلت تست 10 روزه نیز نمی گردند.
 11. لطفا در زمان تحویل کالا وجود اقلام همراه و کارت گارانتی دستگاه را نیز بررسی نمایید (در صورت مفقود شدن اقلام همراه و یا کارت گارانتی امکان تعویض و یا مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت).
 12. وجه بازگشتی به مشتریان گرامی تنها به حساب شخصی که سفارش را ثبت کرده و با ارائه کد ملی انجام می پذیرد.
 13. پس از گذشت 10 روز ضمانت بازگشت کالا، خدمات گارانتی و پشتیبانی برعهده شرکتی است که در هر محصول به عنوان گارانتی قید شده است.
 14. در مورد کالاهایی که بدون گارانتی می باشند مهلت تست برای تهران 24 ساعت و برای شهرستان 72 ساعت از تاریخ تحویل می باشد.